III Triennale Fotografii Wałbrzyskiej

Październik 9, 2013

 

 

III Triennale Fotografii Wałbrzyskiej
pod patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha

logo_TRIENNALE_III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wałbrzyski Klub Fotograficzny – Organizator III Triennale Fotografii Wałbrzyskiej – zaprasza Wałbrzyszan do zgłaszania swoich prac / propozycji do wystawy. Zostało jeszcze kilka dni na wybór ZESTAWU zdjęciowego, składającego się z minimum trzech fotografii (max. – powierzchnia ekspozycyjna w galerii BWA – około 2m kwadratowe) i przesłanie wglądówek – w formie elektronicznej (900 pix na dłuższym boku) – na adres eMail: domniepisz@interia.pl , lub na nośniku papierowym (wysyłka lub osobiste złożenie w kopercie z nazwiskiem i tytułem zestawu – na adres Stowarzyszenia WKF, ul. Andersa 185, 58-304 Wałbrzych / portiernia WOK – Biały Kamień). Na zestawy autorskie ubiegające się o możliwość prezentacji na wystawie czekamy do 17 października 2013 (do godz. 19:00 w WOKu oraz do północy VIA eMAIL). 19 października powiadomimy o kwalifikacji fotografii do ekspozycji.

Wszelkich szczegółowych informacji udzieli Kurator III Triennale – Jarosław Michalak – pod numerem telefonu 606223980.
Dodatkowe informacje oraz relacje z poprzednich edycji Triennale Fotografii Wałbrzyskiej znajdą Państwo na stronie internetowej Wałbrzyskiego Klubu Fotograficznego.

REGULAMIN III TFW poniżej: http://www.wkf.org.pl/2013/10/regulamin-iii-tfw/

 

Triennale Fotografii Wałbrzyskiej jest trzecią edycją cyklicznego, kompleksowego przeglądu wałbrzyskiej fotografii, który w poprzednich odsłonach zyskał sobie przychylność i pochlebne opinie wielu środowisk artystycznych oraz zgromadził bardzo liczną publiczność.

Prestiżowa wystawa III Triennale Fotografii Wałbrzyskiej prezentowana będzie tym razem w nowej przestrzeni ekspozycyjnej Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA, przy ul. Słowackiego 26. Wernisaż odbędzie się dnia 15 listopada 2013, o godz. 18:00, a finisaż – połączony z wręczeniem Statuetki Grand Prix III TFW – 7 grudnia 2013, o godz. 18:00.

W wystawie weźmie udział około dwudziestu autorów związanych z Wałbrzychem i wałbrzyskim środowiskiem fotograficznym. Każdy z autorów zaprezentuje ZESTAW fotografii – najlepsze prace charakteryzujące jego profil twórczości z okresu ostatnich trzech lat. Wystawie towarzyszyć będzie KATALOG.

Organizatorzy przedsięwzięcia – Wałbrzyski Klub Fotograficzny oraz Wałbrzyska Galeria Sztuki Biuro Wystaw Artystycznych – serdecznie ZAPRASZAJĄ.

 

Kurator III TFW
Prezes Stowarzyszenia WKF
J a r o s ł a w M i c h a l a k