31 stycznia 2007

Spotkanie pierwsze. 31 stycznia 2007

Dnia 31 stycznia 2007 o godz. 18:00 odbyło się pierwsze spotkanie Wałbrzyskiego Klubu Fotograficznego pod patronatem Galerii pod Atlantami. Wałbrzyskie środowisko fotograficzne dostało możliwość spotykania się i wspólnego realizowania projektów fotograficznych po raz pierwszy od ponad dziesięciu lat. Wszystko to dzięki serdecznej pomocy i wsparciu, jakiej udziela Wałbrzyskiemu Klubowi Fotograficznemu Biblioteka pod Atlantami. Spotkanie miało charakter organizacyjny. Fotograf ZPFP Jarosław Michalak zaproponował wzięcie udziału w polsko-czeskim projekcie fotograficznym pod nazwą Zamykanie Kręgu. W projekcie tym może wziąć udział każda chętna fotografująca osoba, której prace charakteryzować się będą wysokim poziomem treściowym i technicznym. Klub ma charakter jak najbardziej otwarty. Zapraszamy.

Spotkania Wałbrzyskiego Klubu Fotograficznego odbywać się będą w każdą ostatnią środę miesiąca w Galerii pod Atlantami (informacja w bibliotecznej szatni).

Dodatkowe spotkanie Wałbrzyskiego Klubu Fotograficznego zaplanowano wyjątkowo na dzień 16 lutego 2007, na godz. 18:00, a jego celem będzie zapoznanie się. Wszyscy są bowiem ciekawi jakimi dziedzinami fotografii i jakimi technikami zajmują się nasze fotografujące koleżanki i koledzy.

W tym celu każda z osób proszona jest o przyniesienie ze sobą minimum trzech, maksimum dziesięciu kopii pozytywowych (mogą być pliki cyfrowe) własnych prac fotograficznych.

Z fotograficznym pozdrowieniem
Jarosław Michalak